סטורי באינסטגרם

תוכן עניינים

סטורי באינסטגרם - כמה שזה חשוב

בהתחלה סטורי באינסטגרם היה קטע כזה של רגעים כאלו, וזה תפס באופן כזה חזק, שיוצא שאני ממליצה לכל בעל עסק לפרסם כל יום סטורי. למה?

כי סטורי באינסטגרם מאפשר חשיפה גבוהה יותר בזמן קצוב

סטורי באינסטגרם הוא תמיד רלוונטי לאותם 24 שעות

סטורי באינסטגרם לא חייב לדבר בשפה המיתוגית שלכם, זו הזדמנות מצויינת להראות רבדים שלכם, של העסק שלכם, של מה קורה מאחורי הקלעים ועל מה אתם מצהירים בסטורי שלכם.

יש כל יום יותר ויותר העלאות של סטורי באינסטגרם, פייסבוק, ביוטיוב, והפורמט זה הוא מעין “פלירט” קצר עם הקהל שלכם.

אז מה זה בעצם סטורי באינסטגרם?

סטורי יכול להיות 15 שניות של סרטון
תמונה שאורך זמן השהות שלה הוא 8 שניות
מרגע העליה של הסטורי באינסטגרם יש 24 שעות שהוא בחשיפה, ואחר כך ניתן לייצר ממנו הייליט באינסטגרם, או לשים בארכיון שלכם.

הסטורי באינסטגרם מאפשר לעוקבים שלכם לראות אתכם בעיגולים למעלה באופן קבוע, וזה נתון כל כך קריטי לחשיפה שלכם, כי אםמישהו נכנס לסטורי של מישהו, וגם את נמצאים אצלו ברשימת העוקבים, באופן אוטומטי הסטורי באינסטגרם שלכם מדופדף על ידי המערכת, ומגיעים אליכם.

סטורי באינסטגרם יכול לשמש גם כמיקרופון לתוכן שלכם:

  • לקידום פוסט שעלה היום
  • למבצע של 24 שעות
  • לעדכונים מהשטח שרלוונטים ספציפית לזמן מסוים

מומלץ מאוד להעלות סטורי אחד ביום לפחות, יש המדברים על שלושה ביום בפעימות של ריווח של כמה שעות ביניהם.

חשוב לדעת שאם תעלו סרטון ארוך יותר, מערכת הסטורי באינסטגרם תחלק לכם את הסרטון, וכך תהיה המשכיות עד לסיום הסרטון.

קידום ממומן של סטורי באינסטגרם

האם ניתן לקדם ממומן סטורי? כן

דרך מערכת הפרסום ניתן לקדם את הסטורי שלכם באינסטגרם, בחירת מיקום ומדיה, ומייד תעלה לכם אופציה לעלות לינק – שבחלקה למעלה SWIPE UP  (יש חץ) יגיעו ליעד שרציתם.

האם לקדם סטורי באינסטגרם אפקטיבי- בהחלט כן, ב -2020 ניתן לראות מגמה בתוצאות הקמפיינים סטורי באינסטגרם-שההקלקות רבות במחירים טובים (אבל לא תמיד- יש לבדוק כל תוכן לגופו)

סטורי באינסטגרם ולינקים

סטורי באינסטגרם ולינקים זה סיפור לא מובן מצד המערכת אבל אני אסביר אותו:

אם יש לכם מעל ל -10000 עוקבים- תוכלו תמיד לשים לינק בסטורי שלכם.

אבל להרבה עסקים אין,אז מה עושים?

כדי שכן תוכלו לעשות זאת אני ממליצה לפתוח את ערוץ IGTV ובו תוכלו להעלות סרטונים ארוכים, לא פחות מדקה ועד 10 דקות לחשבונות רגילים ,זה דינמי, כבר בתחילת הקמת IGTV נכתב כי זה ישתנה. 

היכולת שלכם להעלות סרטון מניע לפעולה הוא גדול, כי היום רוב העסקים מעלים סרטונים. מה שמייצר תוכן איכותי יותר. לכן, אני ממליצה לנצל את ההזדמנות ולהעלות את התוכן לסטורי באינסטגרם- עם לינק ל IGTV

היתרון הוא שיש לסטורי חשיפה ענקית, עם לינק לתוכן ארוך יותר, בו אתם יכולים להעביר את המסרים שלכם.

 

סטורי באינסטגרם שיעלה גם בפייסבוק העסקי-איך עושים את זה

אם אתם רוצים שכל סטורי באינסטגרם שלכם ייראה בדף העסקי שלכם ויצור חשיפה גדולה יותר, פשוט יש לחבר את הדף העסקי שלכם לאינסטגרם, וכאשר את מעלים סטורי לאינסטגרם -ללחוץ אישור על כך שיראה את הסטורי גם בפייסבוק. זה יכול להיות גם ברירת המחדל שלכם בהגדרות הסטורי באינסטגרם שלכם.

אפליקציות שמתאימות לסטורי באינסטגרם

ואוו- זה עולם שכל כך התפתח, שזה מדהים לראות כמה יצירתיים אתם יכולים להיות ברמה דקות, אני ממליצה לכם כאן על כמה אפלקציות שמיועדות לסטורי באינסטגרם, שישפרו את הניראות שלכם, שירחיבו את האופקים שלכם ברמת היצירתיות ויתנו לכם קידום להכיר יותר את ה DNA לכם. 

הרבה בעלי עסקים נאבדים בעולם מלא אפשרויות. בלינק הבא תוכלו לקבל גישה חינם להדרכות שיצרתי במיוחד לכם לקידום הסטורי באינסטגרם שלכם.

שאלות ותשובות- סטורי באינסטגרם

האם כדאי לי להשקיע בסטורי באינסטגרם?

חד משמעית כן, החשיפה המתמדת, הפעילות, הנוכחות שאינה תלויה בפיד אלא בפעילות שלכם, היא קריטית. וכן התוכן המגוון שזה מאפשר לכם להראות את השריטות שלכם, את השגעונות, את הפרטים הגדולים והקטנים, את האישיות שלכם, את התחביבים שלכם שיכולים לחבר אליכם לקוחות רק בגלל משהו קטן שחיבר אותם אליכם. 

 

סטורי באינסטגרם- האם אני יכולה שמישהו אחר יעשה את זה ? זה לא אישי מדי?

מאחר ואני מאמינה בהרגלים טובים, אם יש לך קושי לעשות את זה, תוציאי את העבודה הזו למישהו שעוסק בזה. למרות שסטורי באינסטגרם נחשב יותר אישי, אין שום מניעה להעלות סטורי לאינסטגרם שרלוונטי לעסק שלך. לכן פעילות של ספק חיצוני שמקדם אותך באינסטגרם, יכול בקלות להעלות כל יום סטורי, או לפי המינונים שקבעתם. 

 

 

רוצה ליווי שלי להגדלת המכירות שלך באופן קבוע? ההרשמה מכאן

קורס אונליין חינם

קורס דיגיטלי חינם הטרנד הזה של קורס דיגיטלי חינם מאפשר לכם, כמתעניינים בלימוד נושא מסוים, לנסות את עצמכם, לבדוק מה מתאים לכם באמת. הניסיון שלי

קרא עוד »

אסטרטגיה שיווקית

מהי אסטרטגיה שיווקית מה זו אסטרטגיה שיווקית לבעלי עסקים מתחילים, ובכלל, מה המהות שלה עבורכם. בואו נתחיל מזה שאחרי עושים אסטרטגיה שיווקית, בונים תוכנית שיווקית

קרא עוד »

ייעוץ עסקי

ייעוץ עסקי -כללי לפני הרבה שנים פתחתי עסק לעיצוב גרפי, זה היה ה 2002.  לקחתי לפטופ עם עבודות שלי שהיו במסגרת שנתיים קודם לכן כשכירה,

קרא עוד »

מוזמנים להכשרת משווקי דיגיטל extraordinary

לקבלת עדכונים למייל בנושא שיווק דיגיטליף מלאו פרטים כאן