חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

פרסום באינסטגרם

תוכן עניינים

פרסום באינסטגרם להגדלת מכירות

פרסום באינסטגרם הוא מהלך קריטי להצלחה במכירת השירות שלכם או המוצר. זאת אומרת שגם אם תלמדו להיות ממש יצירתיים שזה חשוב מאוד, מעניינים, ללא פרסום באינסטגרם בתשלום -לא תגיעו לתוצאות מספיק טובות.

פרסום באינסטגרם כן נתחיל במיקוד בתוכן עם ערך, וישנה חשיבות גבוהה מאוד לתמונות שאתם מעלים לאינסטגרם. זאת אומרת יכול להיות שלא כל תמונה או סרטון יהיו מושלמים, אבל הקסם של האינסטגרם עובד מאוד על ויז’ואל, לכם פרסום באינסטגרם ללא דגש אמיתי על ניראות, יהיה פחות מוצלח בהרבה.

פרסום באינסטגרם - תמונות שעובדות

הרבה אנשים מעלים תמונות מעוצבות יותר ופחות, אם אנחנו מדברים על אינסטגרם כללי, לא קשר לקידום העסק שלכם, הכל טוב. אם אנחנו רוצים לעשות קידום באינסטגרם לעסק שלנו, אז תמונות שניראות טוב, או ניראות שונה, תמונות מעניינות, הן קריטיות לפרסום באינסטגרם ואפקטיביות של הפרסום.

איזה תמונות לבחור לפרסום באינסטגרם סוגי תמונות:

  • תמונות נוף שלנו
  • תמונות העסק שלנו בזוויות מעניינות
  • תמונות שלנו (אבל לא יותר מדי)
  • תמונות מעוצבות באפליקציות ייעודיות לאינסטגרם- מוזמנים לקורס אפליקציות לקידום אינסטגרם, לינקים לכל הקורסים יש בהמשך: 

עיצוב התמונות באינסטגרם יכול להיות בסגנון אחד או שניים, או להחליט על אותנטיות שמספרת לנו סיפור על העסק,
פרסום באינסטגרם שהוא אקראי ולא מתוכנן מייצרת תוצאות לא ידועות ובוודאי כאשר בודקים את הפרסום באינסטגרם ותוצאותיו- לא ניתן להסיק מסקנות חד משמעיות.

סוגים של תמונות באינסטגרם

פרסום באינסטגרם -טקסטים

אומרים שהויזו’ואל הוא קריטי, אבל, ישנם אנשים באינסטגרם, שהכתיבה שלהם מאוד חשובה להם ולכן, הם מייצרים תוכן שונה. הם שמים דגש רב על הויזו’ואל, אם זה סטייל מאוד מדויק, מינימליסטי, או בסגנון אחיד, כאשר המילים שלהם בחלקן נמצאות על התמונה , לא תמיד, והפוסט הוא חלק בלתי נפרד מהפעילות שלהם.

זאת אומרת שלמרות שהפרסום באינסטגרם מבוסס על ניראות, לטקסט יש משמעות לא פחות חשובה, כאשר אתם יודעים שהחוזקה שלכם היא המילה הכתובה.

פרסום באינסטגרם -ממומן

העלתם תוכן מצוין מסוגנן, טקסטים מהממים, החשבון אינסטגרם שלכם מקבל לייקים, תגובות, אבל לא מספיק. בדיוק כאן, בענין הכמותי פרסום באינסטגרם בכסף נכנס לתמונה.

כן, מדובר בחוק המספרים הגדולים לגמרי, ככל שתיהיה לכם יותר חשיפה, יהיו לכם יותר עוקבים מתעניינים, ככל שתקפידו על השילוש הקדוש – ו’יזואל טוב+טקסט לענין+ פרסום ממומן- תגיעו לתוצאות שונות לחלוטין שכמובן יובילו למכירות.

פרסום באינסטגרם קשור ישירות למערכת הפרסום בפייסבוק, לכן חשוב מאוד לנצל את יתרונתיה הרבים של מערכת הפרסום בפייסבוק כדי להעלות פרסום באינסטגרם.

פילוח קהל היעד שלכם הוא קריטי לפרסום באינסטגרם שיוביל את העסק שלכם לתוצאות.

אני יכולה לאמר מנסיון אישי, שחצי מהלקוחות שלי הגיעו מפרסום באינסטגרם. יותר מזה, יש לקוחות שלנו שמקבלים יותר פניות מאינסטגרם בזכות הפרסום באינסטגרם הממומן.

אם נחשב עלויות לידים-אנחנו יכולים לראות, שישנם קמפיינים ייעודיים באינסטגרם שעולים הרבה פחות, בעיקר לאוכלסיה צעירה מגיל 18 עד 35 בוודאות, וישנם תכנים שהפרסום באינסטגרם יהיה רק לידיעה והפצה, כדי למתג את העסק שלכם, כדי שמי שלא בפייסבוק ויש כאלו לא מעט, יראו אתכם שם, ותהיה לכם הזדמנות להכיר קהלים חדשים שרלוונטים לכם.פרסום באינסטגרם - שאלות ותשובות

כמה עולה לעשות פרסום באינסטגרם

 

עלויות הפרסום באינסטגרם בהרבה מקרים זולות יותר משל פייסבוק למרות שזו אותה מערכת פרסום, לכן 1000 חשיפות שיכולות לעלות בין 15ש”ח ל 60 ש”ח – באינסטגרם יכולות להיות בחצי מחיר . זאת אומרת בין 7.5 ש”ח ל 30 ש”ח. 

 

האם אני יכול לעשות פרסום באינסטגרם ללא פייסבוק

כן, ניתן לפרסם רק באינסטגרם, אבל מערכת הפרסום היא של פייסבוק

 

איך מפרידים בין פרסום באינסטגרם לפרסום בפייסבוק

ניתן לעשות פרסום באינסטגרם בלבד על ידי בחירת מקום הפרסום במערכת הפרסום, לבחור רק את המיקומים של אינסטגרם, ולהוריד את השאר (פייסבוק, מנסג’ר ואפליקציות)

 

מה יותר יקר פרסום באינסטגרם או פרסום בפייסבוק

זה מאוד תלוי בקהל היעד שלכם. אם אתם עסק שהקהל שלו באינסטגרם- לפי תחום , גיל ומגדר, אז כנראה שיצא לכם יותר משתלם לפרסם באינסטגרם. אני ממליצה לנסות לפרסם ביחד ובנפרד, ולבדוק את תוצאות הפרסום באינסטגרם לעומת פייסבוק.

 

האם פרסום באינסטגרם מעלה את העוקבים שלי

בגדול כן, אבל לא באופן ממוקד, זאת אומרת שלא כמו בפייסבוק שניתן לפרסם ולקדם לייקים לדף, באינטסגרם אין פונקציה כזו, אבל, קידום ממומן ממושך (ללא רכישת בוטים) כן מעלה את העוקבים שלכם באופן קבוע. רוצים יותר עוקבים? תעלו פרסום באינסטגרם ותציעו מבצע תמורת עוקב, תראו שתוכלו להגיע לאלפי עוקבים מהר בהרבה.

 

אני מזמינה אתכם לקורס פרסום באינסטגרם

אתם לא צריכים להיות סלב, או אנשי שיווק, אלא לעשות פעולות כל יום,, ליצור פרסום ממומן באיסנסטגרם, להתמיד. אני מבטיחה לכם שתעלו את המכירות בעסק שלכם לרמה טובה בהרבה. בהצלחה!

 

קורס אונליין חינם

קורס דיגיטלי חינם הטרנד הזה של קורס דיגיטלי חינם מאפשר לכם, כמתעניינים בלימוד נושא מסוים, לנסות את עצמכם, לבדוק מה מתאים לכם באמת. הניסיון שלי

קרא עוד »

אסטרטגיה שיווקית

מהי אסטרטגיה שיווקית מה זו אסטרטגיה שיווקית לבעלי עסקים מתחילים, ובכלל, מה המהות שלה עבורכם. בואו נתחיל מזה שאחרי עושים אסטרטגיה שיווקית, בונים תוכנית שיווקית

קרא עוד »

ייעוץ עסקי

ייעוץ עסקי -כללי לפני הרבה שנים פתחתי עסק לעיצוב גרפי, זה היה ה 2002.  לקחתי לפטופ עם עבודות שלי שהיו במסגרת שנתיים קודם לכן כשכירה,

קרא עוד »

קורס בינה מלאכותית מקיף ! כולל מפגשי לייב בזום

מרעיון, כתיבה, עיצוב ויצירת סרטונים.

דילוג לתוכן