חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

דף פייסבוק

תוכן עניינים

דף פייסבוק-מה התפקיד שלו היום?

הרבה אנשים שואלים בתקופה האחרונה, האם אני צריך גם דף פייסבוק וזאת מכמה סיבות, להלן כמה נושאים שמאוד מעניינים את מי שרוצה לבנות דף פייסבוק ולקדם אותו כדי שיהיה מכירתי. הינה כמה נקודות חשובות להחלטתכם- האם כדאי לכם לבנות דף פייסבוק. 

מה עדיף דף פייסבוק, קבוצה או פרופיל אישי

דף פייסבוק כיום נמצא פחות בשימוש ראשוני- מאחר והקבוצות שמקבלות חשיפה אורגנית גבוהה פי כמה וכמה מדף הפייסבוק ובוודאי שמהפרופיל אישי ונמצאות היום בתעדוף פתיחה. זאת אומרת שכל עסק שמתחיל לעשות קידום בפייסבוק, כבר לא פותח דף פייסבוק מייד. (וחבל)
האם זה נכון? אז הינה התשובה והיא חד משמעית-זה לא נכון לא לפתוח דף עסקי. הסיבה חשובה ביותר: כדי ליצור נוכחות לקהלים חדשים- חייבים דף פייסבוק כי רק באמצעותו תקבלו גישה למערכת הפרסום של פייסבוק.בענין קבוצה בפייסבוק- בוודאי שאני בעד, אך כבר מיידעת שהעבודה ליצירת קהילה אמיתית בקבוצה, היא התעסקות מאוד רצינית, וללא דף פייסבוק, יהיה קשה לגדול איתה, לא שזה לא אפשרי, אבל קבוצות שמשוייכות לעסק, ברוב המקרים, צריכות תמיכה של דף הפייסבוק-מבחינת קידום ממומן וחשיפה.
לגבי פרופיל אישי, הרבה עושים זאת, לא ראיתי הרבה עסקים “עפים מזה” מי שמצליח בדרך כלל זה או סלבס, שמן הסתם קיבלו חשיפה ממדיות שונות- כגון טלויזיה, קולנוע, מוזיקה, ואנשים שחיים בתוך הפייסבוק ויצרו קשרים חזקים כמה שנים טובות. לכן תבחרו מה שמתאים לכם לאופי, לזמן, לאישיות שלכם-האם היא קהילתית ופתוחה. זו חשיבה קריטית שתוכל לעזור לכם לדעת איך להתנהל.

רגע אבל אין חשיפה בכלל לדף פייסבוק

דף פייסבוק לכשעצמו, לא נותן הרבה חשיפה ללא קידום ממומן, ולכן, הרבה עסקים, ותיקים וחדשים שואלים למה לי לפתוח דף פייסבוק, מה זה נותן לי ? ובכן מעבר ליכולת לעשות קידום ממומן, ישנם אפשרויות נפלאות למי שהאתר שלו ישן למשל, או אין אתר. דף פייסבוק יכול להיות באופן זמני האתר שלכם, עד שתבנו אחד, אני ממליצה בחום לעשות זאת. אבל כדי לא להיות מושקע וכן להביא את הלקוחות הראשונים, דף פייסבוק מקצועי, עם מעט קידום ממומן, יעשה עבודה נפלאה לעסק שלכם.

דף פייסבוק עם הרבה לייקים -האם זה קריטי לקידום

הרבה לייקים -האם זה קריטי לקידום, כי אם כן, אולי אין טעם לפתוח דף פייסבוק. זו שאלה מצוינת, והתשובה הכי פרקטית היא, שדף פייסבוק הוא בראש ובראשונה אפשרות לקבל חשיפה דרך מערכת הפרסום- ברמה גבוהה, איכותית, עם קהל יעד כל כך מדויק, שכאן התשובה שלי היא חד משמעית, כן לפתוח דף פייסבוק ללא קשר למספר הלייקים. תראו את הדף פייסבוק שלכם כגורם מחבר בין האנשים-לבין העסק שלכם . וכן,חשיבות של מערכת הפרסום של פייסבוק בדף היא קריטית להצלחתכם .

דף פייסבוק- מישהו בכלל מגיע לשם? לא כולם באינסטגרם?

זו שאלה טובה מי הקהל שלכם. הקהל בפייסבוק מעורב מאוד אבל עדיין ניתן לבצע חיתוך “גס” מי שנמצא בפייסבוק היום מבוגר יותר מגיל 38 ומעלה, והחלק השני שנמצא בפייסבוק אלו הצעירים שנמצאים בלמידה בקבוצות, או בבניית העסק שלהם. ואולי דבר חשוב נוסף, חשוב לבנות דף עסקי בפייסבוק גם אם קהל היעד שלכם צעיר. מאחר והקידום הממומן יהיה דרך מערכת הפרסום של פייסבוק, והפילוח יהיה דרך מערכת הפרסום גם כן, לכן, חשוב מאוד שדף הפייסבוק שלכם יהיה בנוי טוב, איכותי, בדומה לאינסטגרם -יתן ערך, את התפעול של יהיה ניתן לצמצם-כדי לחסוך בזמן וכסף- אבל תשתית של דף פייסבוק חשובה מאוד.

למה דף עסקי אם אני יכול דרך הפרופיל האישי

אז למה דף עסקי אם אני יכול דרך הפרופיל האישי- אפילו לפתוח עוד? זה נכון. אם אתם רוצים מעט לקוחות, למשל אתן דוגמא של קוסמטיקאית- עסק לוקלי (מקומי) שרוצה 5 לקוחות ביום, זה אומר נפח עבודה נמוך, אז אם יש לה מגבלה של 5000 חברים בפורפיל האישי, או שהיא תפתח פרופיל נוסף, או שתפתח קבוצה, או שיהיו לה עוקבים. זאת אומרת שללא דף עסקי בפייסבוק, יש לה אפשרות טובה להביא אנשים אליה. זו כמובן תמונה אופטימית מאוד למציאות ולמה? כי אם אני קוסמטיקאית בפתח תקוה- ויש עוד 5 קוסמטיקאיות ברדיוס של 3 ק”מ ממני, 5000 חברים לא יספיקו לי. ניהול קבוצה ידרוש ממני המון עבודת קהילה, ועוקבים הם אנשים שמענין אותם משהו,”צופים” שהם לאו דוקא קהל היעד שלכם. אז מה כן? דף עסקי יכול לתת חשיפה לכל ה 3ק”מ רדיוס, דרך מערכת הפרסום של פייסבוק, וליצור מצב, בשכמה מאות שקלים, אותה קוסמטיקאית בחשיפה גבוהה מאוד-כל הזמן. אז התשובה היא, כן, מתי שהוא גם פה לאוזן לא מספיק. לכן יש פתרון כזה. 

שאלות ותשובות -דף פייסבוק

איך לפתוח דף עסקי בפייסבוק

פתיחת דף עסקי בפייסבוק- תפתח מהפרופיל האישי- דרך כפתור “יצירת דף” בתפריט.

דוגמא:

שאלות ותשובות -דף פייסבוק

איך פותחים דף פייסבוק- האם כל אחד יכול

בוודאי שכן, לכל מי שיש חשבון בפייסבוק ישנה הבחירה לפתוח דף פייסבוק, ואפילו יותר מאחד. פתיחת  דף פייסבוק קלה ופשוטה, בסרטון הזה(לינק) תלמדו לעשות זאת צעד צעד-

איך פותחים דף פייסבוק נוסף

פתיחת דף פייסבוק נוסף נעשית באותה דרך כמו זו שפתחת. כדי ללמוד לפתוח דף פייסבוק -אתם מוזמנים לראות את המדריך-(לינק) לפתיחת דף פייסבוק, שם ישנה התיחסות -לפתיחת דף פייסבוק נוסף.

איך מוחקים דף בפייסבוק

מחיקת דף פייסבוק- נעשית על יד הליכה ל”הגדרות” ולמטה (צילום מסך) ישנה אפשרות למחוק את הדף- תוך עשרה ימים בדרך כלל הדף נמחק. והיה ורציתם להעלים אותו-כי אתם צריכים לעשות זאת מסיבות של דחיפות, אז יש בהגדרות (צילום מסך) אפשרות להוריד אותו מחשיפה, ורק אתם תראו אותו כאדמינים. 

איך לקדם דף פייסבוק בחינם

אפשר לקדם דף פייסבוק חינם על ידי מספר פעולות

  1. כתיבת תוכן איכותי, והצעות ושתוף ממוקד לקבוצות בהם יש את קהל היעד שלכם, יש לשים לב לחוקי הקבוצה, קבוצה שאינה מרשה פרסום, לא תאפשר לכם פרסום. הצד השני של זה, אלו קבוצות שניראות כמו קבוצות של פרסום, ובדרך כלל הם אינן אפקטיביות לפרסום. כאשר אתם רוצים עשות שיתוף בחינם של דף הפייסבוק שלכם, תבחרו בקפיקה את הקבוצות הרלוונטיות.
  2. פתיחת קבוצה שלכ0, מה שנדרש -הוא לחבר בין הקבוצה שתפתחו לדף, דרך האדמין (ראו צילןם מסך) וכך ליצור פעילות משולבת עם הקבוצה- חשוב מאוד לקבוע יעדים מכירתיים לניהול הקבוצה.
  3. שתופי פעולה, קבוצות נטווקינד אונליין- שיוצרות שותפות לחשיפה וביחד, חושפים את תכני דף הפייסבוק לקהל חד נוסף. חשוב לבדוק- האם אותם משתפי פעולה רלוווטיל לקידום העסק שלכם.
  4. איך לתייג דף עסקי בפייסבוק. 
איך מתייגים בכלל?

תיוג דף פייסבוק נעשבה על יד הוספת @ כרוכית, לשם הדף. למשל -בתוך כתיבת פוסט “אני רוצה להציג את @מירב שביט-קידום פייסבוק למכירות-MOCCA – זה מן הסתם יופיע תוך כדי כתיבה, חשוב לדעת. שלא כל דף ניתן לתייג. זה תלוי בהגדרות הדף.

קורס אונליין חינם

קורס דיגיטלי חינם הטרנד הזה של קורס דיגיטלי חינם מאפשר לכם, כמתעניינים בלימוד נושא מסוים, לנסות את עצמכם, לבדוק מה מתאים לכם באמת. הניסיון שלי

קרא עוד »

אסטרטגיה שיווקית

מהי אסטרטגיה שיווקית מה זו אסטרטגיה שיווקית לבעלי עסקים מתחילים, ובכלל, מה המהות שלה עבורכם. בואו נתחיל מזה שאחרי עושים אסטרטגיה שיווקית, בונים תוכנית שיווקית

קרא עוד »

ייעוץ עסקי

ייעוץ עסקי -כללי לפני הרבה שנים פתחתי עסק לעיצוב גרפי, זה היה ה 2002.  לקחתי לפטופ עם עבודות שלי שהיו במסגרת שנתיים קודם לכן כשכירה,

קרא עוד »

קורס בינה מלאכותית מקיף ! כולל מפגשי לייב בזום

מרעיון, כתיבה, עיצוב ויצירת סרטונים.

דילוג לתוכן