שמי מירב שביט בעלת סוכנות מוקה קריאייטיב בע"מ

אני משווקת דיגיטל ואמנית רב תחומית בתחום העיצוב והמוסיקה וכן בעלת סוכנות דיגיטל שהדגש הוא יצירתיות ומכירות. 

במשך 20 שנות יצירה בתחום, פיתחתי שיטה יחודית  לחשוף את ה DNA של בעלי עסקים המשלבים כתיבה בגובה העיניים, עיצוב משובח, יצירת סרטונים , בוטים ואוטומציות שמשדרגות את קידום המכירות. 

 

שמי מירב שביט בעלת סוכנות מוקה קריאייטיב בע”מ

אני משווקת דיגיטל ואמנית רב תחומית בתחום העיצוב והמוסיקה וכן בעלת סוכנות דיגיטל שהדגש הוא יצירתיות ומכירות. 

במשך 20 שנות יצירה בתחום, פיתחתי שיטה יחודית  לחשוף את ה DNA של בעלי עסקים המשלבים כתיבה בגובה העיניים, עיצוב משובח, יצירת סרטונים , בוטים ואוטומציות שמשדרגות את קידום המכירות.

קצת עליי ועל שיטת העבודה

את ההיכרות שלי עם הרשת התחלתי כבר בשנת 1996 עם תחילת האינטרנט, ובשנת  1999 כבר התחלתי לעבוד בפרסום ברשת. 

תחילה התמקדתי בפרסום באנרים, עיצוב ובניית דפי נחיתה, אתרים ופרזנטציות לגיוס הון, ולאחר שנים רבות של פעילות  בפורומים שונים, הרשתות החברתיות נכנסו לתמונה והקמתי בלוג שדרכו נחשפתי לקהלים חדשים עם חומרים אישיים וחומרים מקצועים.

הבנתי שאנו, המשתמשים ברשת, לא חייבים להיות תלויים בגורם מתווך שיעלה את החומרים שלנו וכך גיליתי ברשתות החברתיות כר נרחב לחופש ביטוי ויצירה. 

מהרגע הראשון , היה לי ברור, שהרשתות החברתיות הן ערוץ הביטוי המרכזי של העסק שלי, תחילה דרך קידום גרילה אורגני בבלוג שלי ואחר כך בפייסבוק, טוויטר, אינסטגרם, לינקדאין ויש עוד.

במשך השנים, בעלי עסקים רבים גילו את הפוטנציאל השיווקי של פייסבוק ורשתות אחרות, וכך כאשר אני כמה צעדים לפניהם ,העברתי הרצאות לאותם בעלי עסקים, והכשרתי צוותים בחברות פרסום שפיתחו את מחלקת המדיה החברתית שלהם.

במקביל פיתחתי ערוץ ליווי אישי לבעלי עסקים, מבנית דפי נחיתה, דרך עיצוב מודעות פייסבוק אינסטגרם, וקידום ממומן מבוקר עם תוצאות נפלאות. 

תהליך הליווי שלי, כולל היכרות אישית מעמיקה עם בעל העסק, התאמת האסטרטגיה השיווקית ל DNA  העסקי שלו ובמיוחד, יצירת קו עיצובי סיפורי המאפיין וממתג את העסק שלו באופן ייחודי, כאשר אני מתחייבת לא לוותר לעצמי, ללקוח ולא לאלגוריתמים השונים של הרשת, עד שאני מגיעה לתוצאות טובות. 

כיום המערכות מתפתחות כל הזמן והופכות מורכבות יותר ויותר, ולכן הקריאטיב המיתוגי חיוני.  כמשווקת אני נדרשת להביא תוצאות אופטימליות, וכדי להשיג  תוצאות אופטימליות עבור הלקוחות שלי , אני מתעדכנת כל הזמן בטכנולוגיות החדשות של ערוצי הפרסום השונים, ובצד הכלים המדידים, אני שמה דגש על קריאטיב יוצא דופן שמייצר סיפור פרסומי ויזואלי הממתג אתכם עבור קהל היעד שלכם, וכך אני מחברת את כל הכלים לעשייה פרודוקטיבית עבור עסקים שמניבה תוצאות. 

המומחיות שלי- היא  קריאייטיב שמתחבר לעשרות כלים לעיצוב: פוטושופ, אפליקציות חדשות, עריכת וידאו, אפטר אפקט ועוד.

ויחד עם זאת אני מקפידה שכל מה שאני מייצרת יהיה תמיד מקושר לתוצאות מכירה . 

עם השנים הקמתי את סוכנות מוקה קריאטיב בע”מ, כולנו חושבים שתוצאות ויצירתיות-וכלים מתקדמים הם MUST

וכאשר אנו לוקחים פרוייקט קידום לבעלי עסקים,  אנחנו בונים גם התשתית הכוללת, בניית אתר, יצירת דפי נחיתה/ מכירה ותהליכי אוטומציה מורכבים שמשלבים את הפעילות הפרסומית עם השיווק, ועם התפעול.

כאן תוכלו לקרוא על הפעילות שלנו עם לקוחות מרוצים.

אשמח לתת לכם ייעוץ, פרסום, קידום וכל מה שיכול לקדם אתכם למטרות שלכם.

מירב שביט 

רוצה ליווי שלי להגדלת המכירות שלך באופן קבוע? ההרשמה כאן: