חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

הכוח להרגיש טוב יותר, איך תרגישו טוב יותר בכל יום שעובר

תוכן עניינים

לפני 14 שנים הרגשתי שאני לא רוצה לעשות כלום, לא התחשק לי לעבוד, העבודה בעיצוב אתרים התישה אותי, זה שהתגרשתי בגישור ובטוב לא חסך ממני את ״הכאפה״ שחוטפים פתאום כשמפרקים משפחה אז זה לא ממש תרם למצב רוחי, ותכל׳ס הרגשתי שלא בא לי על המצב הזה…לא בא לי כלום חוץ מהדבר החדש הזה שהתחיל..פייסבוק, בלוג בקפה דה מרקר, יוטיוב, העלתי סרטונים משוגעים ליוטיוב, כתבתי בלוג, ו..חייתי מהלוואות. (כמה) הבעיטה בתחת היתה כשהבנתי שתכל׳ס אני חייבת כבר לעבוד, לא לעבוד בקטנה, אלא להכניס הרבה יותר כסף הביתה. כי יש לי ילדה..וחיים, ובית לתחזק 🙂

גם החבר שהיה לי לאחר הגירושים לא תרם רבות למצב הרוח שלי,הוא היה עבורי מאוד לא יציב וזה היה הרגע שבו התעוררתי.

אז עזבתי את החבר ממש בקושי (היו מספר נסיונות כושלים) כי לא היה סיכוי שאתמודד גם איתו וגם עם בנייה מחדש של חיי, לא מאמינה בשילוב של להרים את עצמך מהריצפה ולהרים את החבר ביחד, פשוט הרמתי קמפיין בפייסבוק.

לא לפני שהזזתי בשתיים בלילה את כל החדרים, את החדר הכי גדול לקחתי לעבודה, הזזתי ארון לבד בלילה, קבלתי מכתב נזיפה מהשכנים ובצדק, ופשוט יצרתי סביבה חדשה עבור האנשים שאני התכוונתי להביא מהקמפיינים. והם התחילו להגיע. 

לא נשמע דרמטי?

 אולי זה לא נשמע דרמטי כי אני לא עושה עניין מחוסר וודאות, אבל אני זוכרת את היומן ריק, ואותי חוזרת לאנשים מהקמפיין וקובעת, ומשתעשעת במחשבה של ״איזה קטע שאין לי מושג מה יהיה״ גם אז היה לי הומור שחור מתובל במנה קטנה של אמונה בעצמי.

התקופה הזו היתה תקופה בה למדתי מלא ותוך כדי לימדתי אחרים, זאת אומרת שהרשתות החברתיות הביאו איתן סערה גדולה מאוד, מלאה בשינויים, ואני זוכרת שאני ועוד מספר קטן של אנשים היינו ממש עוקבים אחרי כל שינוי של כפתור… של עוד פונקציה חדשה, כמו חבורה של מכורים 🙂

למה אני מספרת את זה דווקא עכשיו?

כי התקופה הזו שאנו עוברים מאוד מזכירה לי את מה שהיה אז, את הרדיפה אחרי החדש, את ״אולי אני מפספסת״ FOMO קוראים לזה.
היום אני מעבירה קורסים דיגיטליים הרצאות ובסדנאות, וכשפתאום נכנסה הבינה המלאכותית, הבנתי שהכל השתנה ותוך שבועיים זה כבר היה בקורסים שלי. יודעים למה זה קרה?

כי אני מתורגלת.

אני עובדת ככה שנים, כל הזמן זה קורה. אני זוכרת שכאשר הצלחתי מאוד בקמפיינים של לקוחות שלי, והייתי מקבלת מילה טובה, התשובה האוטומטית שלי היתה ״אני נחה על זרי דפנה 7 דקות וקמה״

היום יש הרבה יותר אנשים ברשת מאז, ואני עדיין מוצאת את עצמי בין הראשונים לדעת מה קורה, ומיישמת בדקות, מבינה, ומעדכנת את קבוצת התלמידים שלי כל הזמן.

מה שאני רוצה לאמר, שבתקופה הזו מאוד קשה להתרכז, וגם לרצות להיות מעודכן, וגם להגיע למימוש, כל הזמן יש את הגאונים האלו , ואת אלו שכבר יישמו והצליחו, אבל אל תטעו, כולם, אבל ממש כולם נמצאים במרוץ אחר הלא ידוע החדש הזה.

״חפרתי״ נכון?

אבל זה בא ממקום של לעזור לכם להרגע.

לעזור לכם לקבל את החדש במנות יותר סבירות, לדעת שאתם במקום שנגיש לכם הידע, שיש תמיכה, ששום דבר לא בורח לשום מקום, ואם יש משהו שאתם רוצים לעשות עבור עצמכם, אתם יכולים להתחיל ולסיים את המשימה בהצלחה.

אז מה אני מציעה?

התחום הכי חזק שלי הוא עיצוב, יצירתיות, שיווק במדיה חברתית עם אלפי קמפיינים שניהלתי ובהצלחה רבה.

אני מציעה לכם את הקורס המורחב שלי לעיצוב קולאז׳ים+עיצוב כללי, לכל דבר וענין וגם כמובן עיצוב עם בינה מלאכותית כאשר תוכלו לעצב ברמה גבוהה ולערוך את הכל למשהו שלכם.

רוצים ליצור סרטונים מדהימים עם בינה מלאכותית- ולדעת לערוך אותם? גם את זה תקבלו בקורס.

רוצים לכתוב עם צ׳אטים ולחסוך זמן? גם את זה תלמדו.

רוצים לשנות את המקצוע שלכם, להביע את היכולות שלכם? גם זה מתאפשר . יודעים למה?

כי הקורסים הדיגיטליים שלי מגובים עם תמיכה כל יום.

עם קבוצה של אנשים מקסימים שהולכים איתי כברת דרך.

עם 4 שידורי לייב איתי בזום- בהם כל פעם אני מעלה נושא חדש, וגם עונה על כל השאלות. כל זה אחת לשבועיים.(ומוקלט)

אני גם מאוד ממליצה שאם אתם מגיעים עם כוונה מסויימת – כמו ליצור תיק עבודות, ליצור את הקורסים שלכם, ליצור את הדבר הבא שאתם, זה יכול מאוד להתאים, ויכול לבוא עם ליווי קצר שלי.

אז מה אני מציעה בנוסף- לכל הדבר הנפלא הזה 🙂

בנוסף אני מציעה לכם לייבים לחצי שנה הקרובה אחת לשבועיים, קרי כניסה למועדון לייבים שלי, מה שיבטיח לכם שאתם תמיד נשארים בטראק, ואת הדברים הכי חשובים אתם תדעו ובאותו מחיר, ללא דמי מנוי.

זאת אומרת שיעורים חיים כל שבועיים שזה מאפשר לכם מעבר לתמיכה ביום יום, גם לפגוש אנשים באונליין, ולהכיר, לחלוק, להתייעץ, להרגיש קצת יותר יחד.

בכל מקרה מה שלא יהיה, המסר שלי אליכם, שהדבר הכי חשוב הוא לחזור לליבה של עצמנו, ולפעול יותר משם. מהמקום המתרגש שחד משמעית מתחבר ליצירה, עשייה, וגם מתחבר לכסף כמובן.

המבצע לזמן מוגבל ומוקדש לחגי ראש השנה ולכל האנשים שרוצים כבר לעשות ולהתקדם.

קורס אונליין חינם

קורס דיגיטלי חינם הטרנד הזה של קורס דיגיטלי חינם מאפשר לכם, כמתעניינים בלימוד נושא מסוים, לנסות את עצמכם, לבדוק מה מתאים לכם באמת. הניסיון שלי

קרא עוד »

אסטרטגיה שיווקית

מהי אסטרטגיה שיווקית מה זו אסטרטגיה שיווקית לבעלי עסקים מתחילים, ובכלל, מה המהות שלה עבורכם. בואו נתחיל מזה שאחרי עושים אסטרטגיה שיווקית, בונים תוכנית שיווקית

קרא עוד »

ייעוץ עסקי

ייעוץ עסקי -כללי לפני הרבה שנים פתחתי עסק לעיצוב גרפי, זה היה ה 2002.  לקחתי לפטופ עם עבודות שלי שהיו במסגרת שנתיים קודם לכן כשכירה,

קרא עוד »

קורס בינה מלאכותית מקיף ! כולל מפגשי לייב בזום

מרעיון, כתיבה, עיצוב ויצירת סרטונים.

דילוג לתוכן