חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

כוחה של הסליחה -מאמר בדיוני

תוכן עניינים

למה סליחה חשובה, מאמר בדיוני ומומצא על ידי הבינה הדמיונית (האנושית והלא מלאכותית)

אומרים שסליחה היא חיונית. בכל ימות השנה, לא רק בכיפור אז לקראת ימי הסליחה כתבתי מאמר שכולו מומצא על השפעתה  של הסליחה. 

אני והצוות שלי בדקנו אנשים בשעת כעסם, זה היה מדהים לגלות את ההשפעה של הסליחה על הגוף נפש שלנו.

הצוות שלי חיכה במקומות מועדים לפורענות, כגון צמתים בהם יש פקקי תנועה ואפשרות לאנשים מעט חצופים להתגנב מעט ולעקוף פקק של מכוניות בפניות ימינה, בתור לסופר פארם, ספציפית לבית מרקחת, לכל אלו שהגיעו ״רק לשאול״, ולגולת הכותרת, שם היה לנו אפשרויות מגוונות לבדוק, בדואר ישראל, שם התורים והמספרים אינם מובנים ומכניסים את רוב האנשים למתח זמני עם שאלת הגיון המספרים הלא מובנים אל מול הכרזת המספר שלהם בתור, חוסר הוודאות בעצם לגבי המספר שנתנו לך, ומה הוא  אומר על מועד התור שלך. בנוסף לזה עוד מימד שהכניס מתח הוא הדאגה והחשש מול כל אחד בסביבה שחשוד לכניסה לא חוקית לפני תורו האמיתי.

אז להלן דיווח מבית הדואר: ממספר רב של אנשים שתפסנו מייד לאחד דו שיח עצבני,קרי, ויכוח קולני על תור, הם נתבקשו מאיתנו לבקש סליחה בתום הויכוח הצעקני והיו כאלו שהסכימו לבקש סליחה וכאלו שלא הסכימו (אפילו התעצבנו שוב על הצוות שלי.) 

המד המגנטי שלנו היה מוסתר היטב כך שאותם אנשים לא ידעו שאנו בודקים

  1. את גלי במוח שלהם
  2. את קצב הלב
  3. את מצב הנשמה שלהם, לזה הבאנו גלאי אלפא 2 לזיהוי נשמתי.(purple.wa-redaLert)

ניתן לראות בוודאות שאלו שביקשו סליחה קיבלו שינוי מיידי בכמה פרמטרים 

מצאנו מדדים של אנשים שביקשו סליחה ממש לאחר ויכוח בדואר ישראל.

בגרף יש הרבה נתונים אבל כאן נזכיר את החשובים :
קצב הלב
ניתן לראות שקצב הלב ירד מ-110, בזמן הויכוח  ל-94, שזו ירידה עדינה אך משמעותית וכן, כשלוש דקות לאחר מכן, וקצב הלב ירד ל-78 , ולאחר כעשר דקות מזמן הויכוח, קצב הלב היה נינוח על 68-70 יציב.

אלו שלא ביקשו סליחה נשארו עם דופק 110 לחמש דקות נוספות ונשארו עד לצאתם מהמרחב עם 90.

 

גלי המוח:
אלו שביקשו סליחה, גלי המוח שהיו בזמן הויכוח באזור האליפטי של הראש (מצב הישרדותי ) נשארו במצב זה למשך דקה נוספת ולאחר בקשת הסליחה ולאחר דקה זו עברו גלי המוח לאזור ה-bovanova אזור הסתלבט של המוח.  אלו שלא ביקשו סליחה נשארו באזור האליפטי לכל אורך שהותם במתחם הדואר.

גלי האלפא הנשימתית
אלו שביקשו סליחה הפכו מגלים אדומים שהם נשמה במצוקה שרוצה לברוח מהגוף, לגלים סגולים שהקיפו את הלב במעגל חינני, כאשר ניתן לראות גלים סגולים רוקדים את הריקוד הישראלי ״הורה״, בקלילות ושמחה לעומת אלו שלא ביקשו סליחה שם היה ניתן לראות את גלי הנשמה האדומים הצליחו להגיע לעוד מיקומים בגוף, להתפשט במהרה , ירדו לאזור הבטן בעיקר ונלכדו בלופ נשמתי ארוך שגרם להם תשישות גלית פנימית, שלאחריה מותשות ועייפות.

כך גם היה בתור ל-סופר-פארם, שם אנשים תוך כדי התור רכשו מוצרים קטנים וחמודים ובכך הצליחו מעט להוריד את המדדים, אך באופן יחסי הממצאים נשארו דומים לאלו של הדואר.
ההפתעה שלנו היתה בכביש ובצמתים כשניסינו לעצור מישהו לסליחה הוא כמעט דרס אותנו , לפי הבדיקות שלנו הגרף הראה שאלמנט הנהיגה והכביש שמים את רוב הנהגים באזור האליפטי (ההישרדותי) של מוחם והם אינם מסוגלים בזמן אמיתי לעצור ולחשוב. 

לאחר שדגמנו מעל 986 אנשים גברים ונשים, הבנו שסליחה אינה חשובה לכללי הנימוס, וככלל אינה משוייכת לזמן יום הכיפורים  אלא מפחיתה סטרס, גורמת למצב גופנו להרגיש טוב יותר באופן מיידי, גלי הסליחה גורמים  לגלי האלפא האדומים להיות סגלגלים ועוטפים את מבקשי הסליחה מעטפת פלאפי, (הדומה לשמיכה רכה ומפנקת) שמחזירה אותם מיידית לחיבוק נשמתי. 

 

היעד הבא שאני והצוות שלי שמנו בפנינו,הינו מאתגר מאוד והוא, אנשים מאחורי מקלדת בעת שיח פוליטי ברשתות חברתיות. קורס עיצוב גרפי+בינה מלאכותית+כתיבה בצ׳טים

קורס במחיר היכרות לאלו שרוצים קורס דיגיטלי עם תמיכה כל יום+4 לייבים לעדכון ושאלות, אחת לשבועיים. לחצו כאן

קורס אונליין חינם

קורס דיגיטלי חינם הטרנד הזה של קורס דיגיטלי חינם מאפשר לכם, כמתעניינים בלימוד נושא מסוים, לנסות את עצמכם, לבדוק מה מתאים לכם באמת. הניסיון שלי

קרא עוד »

אסטרטגיה שיווקית

מהי אסטרטגיה שיווקית מה זו אסטרטגיה שיווקית לבעלי עסקים מתחילים, ובכלל, מה המהות שלה עבורכם. בואו נתחיל מזה שאחרי עושים אסטרטגיה שיווקית, בונים תוכנית שיווקית

קרא עוד »

ייעוץ עסקי

ייעוץ עסקי -כללי לפני הרבה שנים פתחתי עסק לעיצוב גרפי, זה היה ה 2002.  לקחתי לפטופ עם עבודות שלי שהיו במסגרת שנתיים קודם לכן כשכירה,

קרא עוד »

קורס בינה מלאכותית מקיף ! כולל מפגשי לייב בזום

מרעיון, כתיבה, עיצוב ויצירת סרטונים.

דילוג לתוכן