חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

kaiber -קייבר – חידושים אפריל 24

תוכן עניינים

קאייבר חושפת שלושה שיפורים עיקריים

Motion 3.0, הדגם הפוטו ריאליסטי החדש ופרופילים.

עדכונים אלו הם קפיצת מדרגה במשימה של קייבר להעצים את כולם עם כלים יצירתיים ולגלות מה המשמעות של בני אדם ומכונות ליצור אמנות ביחד.

עם Motion 3.0, ניתן להוסיף אודיו ולייצר סרטונים עם תנועה חלקה. המודל הפוטו ריאליסטי מרחיב את האופקים האסתטיים, פרופילים מאפשר לך לשתף ולהתחבר ב-Kaiber.

בואו נצלול פנימה

Motion 3.0 - מודל תנועה משופר

אודיו ריאקטיביות חדשה: העלה רצועת מוזיקה וצפה בזמן שהסרטון שלך נע בהרמוניה עם כל פעימה ומנגינה.
תנועה חלקה יותר: המודל עבר שיפורים על מנת להבטיח שסרטוני הוידאו יהיו פחות מורפיים וינועו בתנועה טבעית ומציאותית יותר.
תמונת פתיחה משופרת: העקביות בין התמונה שהעלית לבין הפלט המונפש הסופי שופרה באופן דרמטי, מה שמבטיח שהחזון המקורי שלך נשמר ומשופר.
יצירת תבניות חדשות: יצירה עם האפשרויות החדשות :  Make Music Visualizer ו- Animate image, המיועדות לגישה מהירה וקלה ליכולות של Motion 3.0 עם תמונות וטקסט לדוגמא בתוספת הגדרות מוגדרות מראש, ניתן ליצור סרטון ב-2 קליקים בלבד.

דגם פוטו ריאליסטי

בתגובה לדרישת הקהילה, אפשרות זו היא הרחבה משמעותית מהאסתטיקה המונפשת המקורית שנועדה להתאים להעדפות סגנון מגוונות , המעבר הוא קל, משנים את הבחירה הנפתחת מ״אנימציה״ ל-״פוטו ריאליסטי״ בהגדרות ״דגם״, הפיקו כרגיל וקבלו סרטון עם תמונה מדהימה.

פרופילים

קייבר היא יותר מפלטפורמה, זוהי קהילה. עם הצגת הפרופילים, משתמשים יכולים כעת ליצור לעצמם שם ייחודי, להעלות תמונת פרופיל, לקשר את המדיה החברתית או דפי spotify שלהם, ולבחור להציג בפומבי את אומנות הקייבר שלהם. זהו צעד לקראת טיפוח קשרים עמוקים יותר ומתן מרחב להשראה ושיתוף פעולה בעולם האומנות בינה מלאכותית.

*** הערה: Motion 2.0 עדיין זמין לשימוש!

מה הלאה?

 התכונות החדשות הללו מייצגות רק את ההתחלה של מה שמגיע לקייבר. קייבר מתרגשים לראות כיצד אתם בתור קהילה תשתמשו ב-Motion 3.0 במודל הפוטו ריאליסטי ובפרופילים שלכם כדי לדחוף את הגבולות של האומנות בעזרת AI. קייבר מעודדת את כולם לצלול פנימה, לחקור את התכונות החדשות הללו ולשתף את היצירות בין אם זה דרך ה-Kaiber Discord או על ידי הגשה והצבעה של בקשות למוצרים חדשים בדף עליית המוצר של Kaiber, היצירות שלכם חשובות לאין ערוך ככל שקייבר ממשיכים להתפתח.

קורס אונליין חינם

קורס דיגיטלי חינם הטרנד הזה של קורס דיגיטלי חינם מאפשר לכם, כמתעניינים בלימוד נושא מסוים, לנסות את עצמכם, לבדוק מה מתאים לכם באמת. הניסיון שלי

קרא עוד »

אסטרטגיה שיווקית

מהי אסטרטגיה שיווקית מה זו אסטרטגיה שיווקית לבעלי עסקים מתחילים, ובכלל, מה המהות שלה עבורכם. בואו נתחיל מזה שאחרי עושים אסטרטגיה שיווקית, בונים תוכנית שיווקית

קרא עוד »

ייעוץ עסקי

ייעוץ עסקי -כללי לפני הרבה שנים פתחתי עסק לעיצוב גרפי, זה היה ה 2002.  לקחתי לפטופ עם עבודות שלי שהיו במסגרת שנתיים קודם לכן כשכירה,

קרא עוד »

קורס בינה מלאכותית מקיף ! כולל מפגשי לייב בזום

מרעיון, כתיבה, עיצוב ויצירת סרטונים.

דילוג לתוכן