חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

הבינה המלאכותית וילידי שנות השבעים (והסביבה)

תוכן עניינים

הדור שנולד בין השנים ->>1960-1980

אני לא יודעת בני כמה אתם, ומה עברתם בחיים שלכם. רובנו, עברנו מהפכות די מטורפות. אני רוצה שתבינו איזה דור מדהים יש לנו כאן.

הדור שנולד בין השנים ->>1960-1980
טוב, אז אני ילידת 1970 ממש ב 16/04/1970 (אפשר לא לרשום, הכל טוב ) והינה מה שעברתי יחד אתכם:

  1. טלפון קווי של בזק, שיש בו תפוס, אחר כך ממתינה, מזכירות אלקטרוניות, תא קולי, שיחת ועידה, טלפון סלולרי, SMS .
  1. מחשב עם כיתוב שחור ירוק, ווינדוס, עכבר למחשב, אופיס, ואז אינטרנט!!!
  1. גלישה, צ׳טים, אימיילים, מסנג׳רים לסוגם, דפדפנים, גוגל, בלוגים, פורומים, כן כן, לפני הרשתות החברתיות, ואז יוטיוב, פייסבוק, אינסטגרם , טיקטוק, לינקדאין, ועוד הרבה ורסיות של אפליקציות ועוד
  2. אתרי אינטרנט, אפליקציות, ווצאפ, טלגרם, ועוד מלא…

ועכשיו הבינה המלאכותית, שלוקחת כל נושא, מתקשורת, כתיבה, יצירה, ומתהפכת עלינו, ולטובה.

השינויים

במקביל עברו עלינו לא מעט שינויים, מלבד זה שאנחנו מתבגרים 🙂
המקצועות הקבועים הפכו להיות לא בטוחים. היום אנשים מחליפים עבודות מכל מיני סיבות.

נישואים וגירושין, בשנות השמונים עוד היו מתביישים לדבר על זה, והינה אנחנו היום עם משפחות מורכבות, וצורות חיים שונות בתא המשפחתי.

רוצה לאמר שהיציבות של פעם, תא משפחתי, עבודה, אינם דומים ליציבות של היום. מהי היציבות של היום?

הרי שמה שאהבנו פעם, אנחנו כבר לא כל כך אוהבים,כי העולם נפתח להרבה אפשרויות חדשות, אם זה בתחומי עניין, ידע פתוח, ועבודות אחרות, יכולות כלכליות חדשות.

כן, תוסיפו לזה שיוקר המחיה בישראל הוא מהגבוהים בעולם, בכוונה אני מעררבת הכל, כי מכל השפע הזה,  כל ההתפתחויות לצד החיים התובעניים, והרצון ביציבות כלכלית ובטחון כלכלי עתידי.

אז יש שני כוחות חזקים שמושכים אותנו?
הראשון- ללמוד את כל מה שמלהיב אותנו, ויכול ליצור לנו חיים מרגשים יותר, ליהנות מהקידמה
השני- יציבות, קביעות, בטחון, ובגילאים מאוחרים יותר, ליצור לנו שקט פנימי.

איפה הכל ״נופל״?

העניין הוא יש הרבה כוחות שמושכים אותנו, ומרוב שאנחנו רוצים, אנחנו יותר מדי קשובים החוצה, והולכים ומקטינים את ההקשבה פנימה. היום, כדי לדעת מה אנחנו באמת רוצים צריך קצת להתנתק..מהכל, ולהיכנס פנימה.

כל מה שכתבתי כאן רלוונטי למה שאני עושה בחיי, יחד עם אנשים אחרים, לא לבד. אני בונה קהילה תומכת יחד עם תלמידיי, כאשר השאיפה שלי שכולם יצליחו במשימות.

החיבור בין היצירתיות המטורפת שיש לי בראש, הניסיון הרב שיש לי, והגילוי בתוכי שאני פשוט אוהבת לעזור, מאפשרים לי להיות במקום מדהים של הובלה קדימה.

ההכשרה שאני מתחילה היא בדיוק בתפר הזה, של בין הבינה המלאכותית, הרצונות שלכם, ובניית תשתית להגיע לשם, כולל שיווק, שהוא חלק אינטגרלי מליצור עסקים יציבים ומתחדשים.

על ההכשרה

ההכשרה היא 12 מפגשים, עם מטרות, ועם עבודה לא פשוטה, אבל המשובים, העזרה , התמיכה, הם אלו שיעזרו לכל אחד מכם להגיע לשלב הבא שלו.

אני כבר יודעת מראש, שיש אנשים שירצו להמשיך לעוד הכשרה, או איזה שהוא מקום להמשיך את הכוח הזה, ואני בהחלט מתכוונת ליצור המשך למה שאתם תבנו בהכשרה, אני שם איתכם, בדיוק באותו פרק 🙂  רק שצעד אחד קודם (לא יותר) ועם ניסיון ותשוקה מאוד מאוד חזקים.

קורס אונליין חינם

קורס דיגיטלי חינם הטרנד הזה של קורס דיגיטלי חינם מאפשר לכם, כמתעניינים בלימוד נושא מסוים, לנסות את עצמכם, לבדוק מה מתאים לכם באמת. הניסיון שלי

קרא עוד »

אסטרטגיה שיווקית

מהי אסטרטגיה שיווקית מה זו אסטרטגיה שיווקית לבעלי עסקים מתחילים, ובכלל, מה המהות שלה עבורכם. בואו נתחיל מזה שאחרי עושים אסטרטגיה שיווקית, בונים תוכנית שיווקית

קרא עוד »

ייעוץ עסקי

ייעוץ עסקי -כללי לפני הרבה שנים פתחתי עסק לעיצוב גרפי, זה היה ה 2002.  לקחתי לפטופ עם עבודות שלי שהיו במסגרת שנתיים קודם לכן כשכירה,

קרא עוד »

רוצים ללמוד עיצוב עם כלי בינה מלאכותית

היכנסו לכאן- ותתחילו ליהנות.

דילוג לתוכן